هخا میرزایی!

ابراهیم میرزایی را می‌شناسید؟ این ابراهیم خان میرزایی، یا آنجور که هوادارانش می‌گویند: «آقا پرفسور ابراهیم میرزایی» یک کسی است توی مایه‌های خدابیامرز هخا. یعنی جناب میرزایی یک نسخه‌ی دشوارخوان و قدیمی/باستانی از هخا است: هم قدمت خیلی بیشتری دارد و از قبل از انقلاب دارد هخا بازی در می‌آورد و تنهایی ایران را آزاد می‌کند و هم خواندن بیانیه‌هایش خیلی سخت‌تر از حرف‌های عوامانه‌ی هخا است.

حالا نمی‌دانم این طرفداران جناب میرزایی ایمیل خصوصی مرا از کجا پیدا کرده‌اند که یک چند وقتی است اعلامیه‌هایشان را برایم می‌فرستند. اعلامیه‌هایشان هم مال زمان قبل از اختراع استانداردهای فارسی در اینترنت است و بصورت تصویری فرستاده می‌شود. چند فراز از کلمات قصارشان را نقل می‌کنم، برای تفریح بد نیست:

۱- «آیا شایسته است که بدور از مبارزه باشیم و بعد از پیروزی یک ره‌آورد خود را به آن نزدیک کنیم؟» (پسر اون رمل و اسطرلاب منو بیار ببینم این چی میگه؟)

۲- «… حق و عدالت در تحت راهبری یگانه نجات‌دهنده‌ی آدمیان آقا پرفسور ابراهیم میرزایی را از زمین تا آسمان‌ها بگسترانیم» (از نظر دستوری «را» باید بعد از «عدالت» قرار می‌گرفت. اینجوری با توجه به اینکه «تحت» معنی «ماتحت» هم می‌دهد، معنی جمله یک کمی ناجور می‌شود!)

۳- «شرایط و آمادگی مردم برای قیام وحدت در تحت راهبری آغاز گردیده است» (انشاءالله که «در تحت راهبری» عروسی برگزار شود به همین زودی‌ها)

۴- «الکافی راهبر الهادی الحفیظ» (راهبر بر وزن فاهعل از ریشه‌ی ربر!)

سایت این جماعت را فیلتر کرده‌اند ولی می‌ارزد که بشکنید و بروید (مخصوصا بخش نظرسنجی را) بخوانید که چند هفته سوژه‌ی خنده‌تان فراهم باشد. هست alamehaghvaedalat dot com.

96 دیدگاه برای «هخا میرزایی!»

 1. این مطالبی که دوست گمراه شده مان از دین ، اینجا آورده یه چیز رو به ما نشون می ده که دشمنای کانگ فوتوآ آنقدر ذلیل شدند که نمی دونند چی می گن. اونقدر از خدا بی خبرند که شایعاتی رو درست کرده و با آن مومنی را تخریب مبکنند. شما هر چی بگید ما بیشتر در مورد پروفسور و کارهای او تحقیق کرده و ارزش ایشون رو بهتر می شناسیم. ایشون جز خدمت به ایران هیچ کاری نکردند. به جای وارد کردن ورزش بودایی و یا… یه ورزش با فرهنگ ایرانی و اسلامی تاسیس کرده. چرا به جای شکر گذاری و آرزوی سلامتی برای ایشون، دارید بد و بیراه می گید. نیروی جنگ آوران ( اولین نیروی تکاور ) در ایران را ایشون تربیت کردند. همه دیدید که در جنگ چه خدماتی برای ارتش ما انجام دادند. این نیرو در زمان جنگ در پادگانها پخش شده و نیروهای تکاوری را تربیت دادند. اونایی که با ایشون خدمت کرده و یا سرباز ایشون بودندوقتی به یادشون می افتند گریه می کنند. یکی میگفت کاش قدر اون لحظه رو می دونستم وبیشتر با ایشون کار می کردم و اشک می ریخت. انصاف لازمه که خدمتکار را از خائن جدا کنه.پروفسور در ارتش اولین انقلابی بود و فرماندهان ارتش را بر علیه شاه تحریک و هماهنگ می کرد. به این دلیل بود که در سال ۱۳۶۲ کاندیدای ریاست جمهمری در ایران شد. شما احمقها حالیتون نیست چی میگید.قیامی که پروفسور می گه ، قیام وجود هست نه قیام سیاسی. ایشون میگه القای القاب کنید( لقبهای مادی و دنیایی رو کنار بزنید تا به خود شناسی برسید)ولی چه کنیم که احمق در این جامعه زیاده.این سازمان مجعول حق و عدالت که چرت و پرت می گه و هی اعلامیه و شبنامه پخش میکنه اگه راست میگه یه عکس جدید از پروفسور بذاره. عکسی که استفاده میکنه عکس زمان انتخابات ۱۳۶۲ هست و مطالبش هم به غیر از چند جمله توهین آمیز علیه انقلاب و حکومت ، همه اش متون قدیمی انتخاباتی هستند.شما واقعا فکر میکنید کسی که راهبر طریقت دانایی هست و متعلق به همه طریقت جویان دنیاست میاد خوشو به مرز محدودی محدود کنه کسی که می گه « مرزهای زمینی زوایای آسمانی هستند، مرز فکر هست که بیکران هست پس فکر را وسعت دهید آنگاه که توانستید به عالم معنی راه می یابید و آنجا که نتوانستید شما را سرگردان خواهند کرد» . پس بدانید که سازمان به اصطلاح حق و عدالت جعلی بوده و هدفش تخریب پروفسور و خراب کردن وجهه آن در نزد مردم ایران هست. خدا لعنتش کند خدا دشمنان پروفسور و سازندگان دروغها و منافقین کانگ فو توآ را لعنت کند و راه راست را برای همه توآ کاران همچنان روشن گرداند. توآ

 2. سلام دوستان
  دوستی که این وب رو نوشتی طریق عدالت و انصاف رو رعایت نکردی در دین اسلام کلامهای بدون استدلال باطل است.
  شایعاتی در اینترنت هست در باره مهدویت میرزایی اما ایاشما دست خطی که به امضای وی باشد را دارید ؟؟؟؟
  ایا ویدیو یی دیده اید که پرفسور به صورت مستقیم به مهدویت اقرار کند ؟؟؟اگر دیده اید به اشتراک بگذارید تا ما هم ببینیم .اما من یقین دارم چنین نیست!!!
  پس دوست من شرط انصاف را رعایت کن و کلا این وب سرتا پا دروغ و تهمت را دلیت کن همه ما روز قیامت مورد بازخواست قرار خواهیم گرفت و تهمت و افترا به یک مسلمان مخصوصا شیعه گناهی نا بخشودنیست .خدا هدایتت کند !!!!امین

 3. بسم الله الرحمن الرحیم

  سلام بر شماهایی که نمی دونم چه مزخرفاتی از یارومه میرزایی شنیدید.
  اما این مزخرفات پاپوشی است که دشمنان پرفسور برای او درست کرده اند و شما هایی که ندیده و بدون دلیل این مزخرفات رو قبول میکنید بسیار آدمای ساده ای هستید.
  پرفسور میرزایی تمام مصاحبه هاش هست که اول مصاحبه همیشه با یاد خداوند بزرگ شروع میکنه حالا نمی دونم چرا این جور پاپوشی مثلا پرفسور میرزایی ابتدا گفته که پیامبره . بعدش گفته امام زمان هست و بعدشم گفته که خداست اصلا نمیدونم که با عقل هوشمندانه ی شما جور در میاد یا نه ؟؟؟
  اول برید از یه آدم معتبر و قابل اعتماد بشنوید بعد اظهار نظر کنید.
  Ok ????????

  نوجوان بودم بسی پر طمطراق کار میکردم توآ را بی فراق

 4. بنام انسان…..واما بعد.
  بنده هم آشنایی نسبی ای با آقای میرزایی دارم و هم تا خط مایانا تو کونگ فو توآ پیش رفتم.حریفی برای ایشون نمیشناسم،اما اوهامی که او در صدد قبولاندن به مردم بود،در این عصر مورد قبول عامه قرار نگرفت و همین طور رژیم انقلابی.
  شاید اگر در زمان محمد بود، می توانست همچون او عده ی زیادی را طرف خود بکشاند

 5. سلام به همه ورزشکاراو به همه اونایی که تو عمرشون حداقل واسه یه مدت کوتاهیم شده رزمی کار کردن و میدونن روح رزمی چیه بچه ها من خودم چند مدل ورزش رزمی کار کردم همچنین کتاب های فلسفه و منطق و خداشناسی و کلام و اصول فقه وسرگذشت کلیه ادیان الهی رو خوندم چون رشته دانشگاهیم بود و میدونم ورزش های رزمی اگر توام با ممطالعات فلسفی و هستی شناسی باشه و اگر شخص هم یکم اهل تفکر و مطالعه باشه واقعا انسانو به یه سیر و سلوک عارفانه ای میبره که کسی تا تویه شرایطش قرار نگیره درک نمیکنه بچه ها من اهل بی دینی نیستم و اهل ایجاد فرقه های انحرافی و یا بدعت گذاری در دین و خداشناسی و یا ادعای مهدویت ومنجی بودن بجز اقا امام زمان علیه السلام نیستم ولی اینو میخوام بگم که یه حقایقی توی آفرینش و خلقت وجود داره که ما مردم عوام از درکش عاجزیم و اگه این مطالب و حقایقو به ما بگن به اون اشخاص تهمت کفر و بی دینی میزنیم حتی حضرت محمد(ص) به مسلمانان اولیه گفته بود که من از خلقت یه چیزایی میدونم که اگه به شماها بگم انقد ظرفیت فکریتون پایینه که همتون کافر میشید……. خلاصه اینو میخام بگم که بعضی ادم های خاص هستن که با جهد وتلاش و کوشش و ریاضت و مطالعات و یا اینکه به صورت خداداد چشمشون به عالم حقایق و واقعیات هستی باز میشه مثل امام خمینی مثل گاندی مثل استیون هاوکینگ و پروفسور میرزایی مثل شهید مطهری مثل حافظ مثل استاد شهریار مثل اینیشتین……. ماها خیلی مونده بفهمیم اینا چی میگفتن و چیا تو دلشون بود

 6. باعرض سلام وخسته نباشید اینجا ایران است ایران سرزمین دانای اینجا ایران است سرزمین عشق ودوستی اینها را از صمیم قلب میگم من خود را با کونگفو یافتم همان کونگفوی که میرزایی ابداع کرد از ده سالگی شروع کردم الان ۱۵ سال است که کار میکنم حالا زیاد زر نزن

 7. برای تمام کسانی که خودشونو درگیر اوهام و فساد فکری میرزایی کردن متاسفم…..ایشان که مدعی بودن سال ۶۰ دنیا به پایان میرسه و الان۹۳ شدده متا سفانه ایراد از تربیت بدنیه من اساتید بسیاری می شناسم کههم سواد واقعی دارن هم دچار مالیخولیا نیستن اما نمیتونن ۱ رشته مستقل رزمی به ثبت برسونن. واقعا تا بحال بررسی علمی شدهکه حرکات این رشته اصلا رزمیه یا بزمی؟ اگر پا باز کردن رزم باشه همه بالرینها آقا دکتر پوفسور المیم الخدا بالاترن درضمن ادعاهای مبنایی تکنیکی در این رشته بر اساس دوران درر دوراندر مخالف پیچش در چرخش و امثالهم فقط لفاظیه این رشته من درآوردی و غیر اصولی و بسیار بیهوده است ۱ سری قفل و فشار غلت بر اعضائ بدن که کندی و بی حاصلی حرکات را بدنبال داره نمایشی از رزم که حتی بزم نیست کدومیکی از آقایان تونستن با روش تووا در مبارزات واقعی حرفهای و جهانی مقام بیارن .؟؟؟؟؟؟بهتر نیست واقع بین باشیم و جوانان کشورمون وقتشونو روی رشته هایی بزارن که واقعی وعملی و علمی باشه /؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بهتر نیست این رشته پوشالی را از ورزش کشور فاکتور بگیرین؟؟؟؟؟

 8. امام حسین هم روزی که فریاد حق سر داد تنها بود ، مختار سقفی هم سخن حق گفت و مورد تمسخر قرار گرفت

  آری کلام انسان را انسان می فهمد

 9. اون طرفدارانی که عرض می کنید متاسفانه طرفدار نبوده اند.
  آقا پروفسور میرزایی فقط یک چیز می گوید:
  در ره غفلت به گدایی رسی/ گر به خود آیی به خدایی رسی

 10. به نام خالق بی همتا
  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیریت و زحمتکشان سایتتون،راستش چون مطالبم زیاد هست وبابتشون وقت و حوصله صرف کردم میخواستم کل مطالبم روبه صورت کامل برای مشاهده ی مخاطبین عزیز و محترمتون قرار بدید،من دانشجوی رشته تربیت بدنی، دارای احکام قهرمانی دوومیدانی ، کمربندسبز تکواندو، قهرمانی تکواندو، شالبند قهوه ای کونگ فو سبک گرات سان وقهرمان مبارزات آزاد کشور هستم و این معرفی بابت این بود که بدونید تفریح وبیشتر وقتم رو صرف ورزش کردم و ازتون میخام که با تأمل بیشتری مطالبم رو بخونید، متنی رو که براتون آماده کردم در مورد آقای ابراهیم میرزایی و تفکرات ایشون هست،در مورد این شخص صفحات زیادی در وب و کتاب مطالعه کردم،ایشون پس از مسافرت به کشور های مختلف و تمرینات زیاد، ورزش وهنر کونگ فو(توآ) را در ایران معرفی و پایه گزاری کردند،و طبق فرمایشات خودشون که در روزنامه ای با تیتر(اینجا معبد کونگ فو ایران است)تحصیلات در رشته های فلسفه،علوم ،و روانشناسی رو به پایان رسوندن و همینطور در زمینه ی علم فیزیولوژی انسان و علم هیبنوتیزم و ذن به مهارت های بسیار خوب و حائز اهمیتی رسیدن،مطالب و نقل قول های زیادی در مورد کارهای خارق العاده ایشون هست ولی به کلماتی همچون:مهارت های بسیار خوب و حائز اهمیت اکتفا میکنم،شخصیتی متفکر، باهوش، پرتلاش، بیانگر، با چشمانی نافذ و پرجذبه، فردی که در سالهای قبل از انقلاب جوانان کشور عزیزمان ایران را به روی آوردن به تفکر خودشناسی و ورزش تشویق می کردن ایشون تو یکی از مصاحباتشون نقل میکنن که مردم فکر میکنن من یه دکان زدم و میخام جوون هارو گول بزنم و سرگرم کنم؛کونگ فو دریچه ای هست به سمت تفکر و خودشناسی وساختن ساختمان بدن،میگفت:جوانان ما در این آماج و آشفته بازار به کجا کشیده خواهند شد،آیا از احوال جوانان خود باخبر هستید؟به نظر من ایشون چون در رشته های مختلف رزمی توانایی های زیادی داشتن شاگردای زیادی روهم تونستن جذب کنن و اون اجتماعات فرصتی بود تا ایشون شاگرداش رو بیشتر با قدرت تفکر و روی آوردن به خود شناسی و انسانیت آشنا کنه چراکه عقل سالم در بدن سالمه و یه ورزشکار وقتی در مورد تلاش ها، روند پیشرفت ورزشی و زندگی خودش فکر میکنه در واقع داره قدرت تفکر خودش رو بالا می بره و باور قلبی من اینه که انسان وقتی خودش رو کامل شناخت گام بر میداره برای رسیدن به سعادت که همون قرب الهی و خداشناسیست جمله ای هست که میگه:راه ما ناپیدا نیست بیشتر از دوگام هم نیست گامی به سوی خود و گامی به سوی انسانیت.جمله ی زیبایی که میگه:گر به خودآیی به خدایی رسی پس به خودآ
  خب، تا اینجا سعی کردم ایشون و تفکراتشون رو معرفی کنم از این جمله به بعد مربوط میشه به ناپدید شدن ایشون و ماجراهای گوناگون… با توجه به این که ایشون مربی تربیت بدنی و شرایط سخت نیروهای مخصوص و کاماندو داخلی و خارجی در ایران بودن بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به درخواست سپاه پاسداران در ایران مشغول آموزش کونگ فو به نیروهای سپاه و نیروهای مردمی سپاه میشن و اینطور که معلومه اولین گروه از افراد نظامی ورزیده و کاماندو تیپ نوحد۶۵ ایران رو ایشون آموزش می دادن،تا اینکه ناپدید شدن وپس از مدتی اعلام شد که از سمت مرزها به ترکیه فرار کردند…شروع شد ،شب نامه ها و تبلیغات کاغذی درسطح شهر با عناوین مختلف، الملک التوآ الحفیظ یگانه نجات دهنده بشریت
  آقا پرفسور دکتر ابراهیم میرزایى، بشارت باد پادشاهی آفریدگار خداوند یکتا آقا ابراهیم میرزایی یگانه پشتیبان آدمیان ،آقا پرفسورابراهیم میرزایی در راه بازگشت به ایران ،تشکیلات و نشست های مختلف ،هزاران هزار ایمیل برای عضو گیری در فضای مجازی،(بشارت به مخاطبان) سازمان علم حق و عدالت ،آقا ابراهیم میرزایی یگانه منجی بشریت در راه ایران با لشگری انبوه به همکاری مسعود و مریم رجبی و برنامه های گوناگون در ایران، رژیم ایران در آستانه ی سقوط، مطالب گوناگون با شعارهای بی اساس که مریدان ومنتقدان آقای میرزایی ایشان را رئیس سازمان علم حق و عدالت ومسبب این بیانیه ها و شعارها می دانند،مریدان، این شخص را منجی بشر میدانند و او را “آقا”خطاب میکنند ،منتقدان و مخالفان(پا را از گلیم خود فراتر گذاشته)او را شیاد و فردی احمق و خیالاتی خطاب میکنند،آیا این درست است…آفریدگار توانا و مطلق کسیست جز خداوند یکتا؟ منجی بشریت و رها کننده ی همه ی انسان ها از مشکلات و بندهای جانوری کسیست جزآقا صاحب الزمان حضرت مهدی(عج)؟ آیا وقت آن نرسیده کمی تأمل کنیم؟در پیشگاه انسانیت افراط و تفریط آدمی را به گردآبی سخت دچار خواهد کرد.(پرفسور میرزایی یکی از اسطوره های ورزش رزمی با توانایی های ذهنی ،بدنی وفردی ایرانی الأصل).قبل از اعلام فرار این فرد از ایران در کتابها و سایتهای گوناگون مطالب،تصاویر،مصاحبه و کلیپهای زیادی از ایشون منتشر شده بود ولی بعد از ناپدید شدنشون فقط متن و تصاویر قدیمی از ایشون منتشر شد،اعلام شد ایشون در خارج از کشور با منافقین رابطه و همکاری دارن،تا اونجایی که من میدونم یکی از افتخارات افرادی که از کشور فرار و با منافقین همکاری می کنند این است که با اقدامات،مصاحبه ها وکلیپهای تصویری و ویدئویی مختلف، ارادت خودشون رو ثابت می کنن(مثل همه ی افراد دیگه ای که می شناسیم) چیزی که تا به حال به صورت رسمی در مورد آقای میرزایی منتشر نشد،آیا پشت پرده ی تمامی اون شب نامه ها، ایمیل ها و بیانیه ها آقای میرزایی بودن.شما رو به سخنان گران مایه و سوگندنامه ی پرمعنای همراهان کونگ فو ارجاع میدم که خودم بارها اون رو خوندم،در چه صورت ممکنه سخنان قبل از ناپدید شدنشون و بعد از ناپدید شدنشون که کاملا در تضاد با یک دیگر هستن از زبان یک نفر جاری شده باشه؟ آیا امکان نداره که ایشون پس از مدتی ربوده شده باشن تا بی اختیار اصلی ترین مهره وقربانی باورهای غلط بشن؟آیا امکان نداره که پس از ناپدید شدنشون فوت کرده باشن و بدون هیچ انتشاری از مرگشون ابزاری بشن برای تحریف اعتقادات و گرایش ورزشکاران این رشته به باورهای غلط؟( یادتون نره که ایشون متولد۱۳۱۸بودن)
  بازهم تامل میکنم… شاید واقعا این فرد پس از ناپدید شدنشون تبدیل به یکی از چهره های نفاق و شرک شده باشن! شاید تمام اون اعلامیه ها،ایمیل ها و بیانیه ها صحت داشته باشه! آیا انسان جایزالخطا نیست؟ آیا انسان در معرض غرور، لغزش وگناه نیست؟ آیا درست است در مورد یکی از ورزشکاران معروف سالهای ۱۳۴۰که نام ایران را به همراه خود به کشورهای خارجی معرفی میکرد اینگونه در وب سایتها از او یاد کنیم!(شیاد ،احمق ،زده به سرش ،خیالاتی ،خرافاتی)
  من خودم احترام خاصی برای ایشون قائلم با توجه به اینکه دین اسلام مارا به یگانه پرستی و اطاعت از پیامبران الهی دعوت می کنه خودمون هم میتونیم علاوه بر اطاعت از خداوند یکتا و پیامبران راستینش افرادی را در زمینه های مختلف به عنوان راهنما و مقلد خویش قرار بدیم
  بهتر نیست از او به عنوان یک استاد روانشناس، تربیت بدنی و افتخار کشورمان یادکنیم،سخنان اورا به عقل و قلب خود بسپاریم ، سر در کمند اندیشه نهیم و از خداوند رحمان بخواهیم روح او را قرین رحمت و آمرزش گرداند؟و از صفات نیک او پیروی کنیم؟
  ره یافته سفری به درون خود میکنم… در اندیشه ام توآ)))(
  ((برداشت آزاد))

 11. یعنی مرز ناشناخته آدمی و نفوذ بر برد افکار انسانی.مفهوم ذن به معنای اندیشیدن، در بحر تفکر غوطه ور شدن، درست نفس کشیدن وفعالیت جسمی تناسب داشتن به منظور کوشش در راه زیستن و به آرامش و روشن بینی رسیدن است.ذن یعنی بازگشت به بهترین حالات فیزیولوزیک انسان چون معتقدیم که( روح و روان) جز فیزیولوزی دستگاه عصبی مرکزی چیز دیگری نمی باشد،بر اساس این نظریه فرد در راه ذن می کوشد که با توسل به اصول ویزه ان به بهترین حالات فیزیولوریک جسم خود مراجعت کند.

  برای انجام هر تکنیک در کونگ فو احتیاج به استقرار ویز ه ای داریم که حد اکثر کارایی به آن تکنیک بدهد بطور کلی در کونگ فوتوآ استقرار یکی از مهمترین عنا صربحساب می آید ،وضعیت پاها از ابتدایی ترین اصول کونگ فوتوآ است که برای انجام تکنیکها نهایت دقت ولزوم را دارا میباشد. در این مورد باید با استحکام وچالاکی وچابکی تعادل ونرمش کافی داشت.

  بدن انسان مبتکی به راز هاواسراری است که علم با تمام سرعت و پیشرفت به قطره ای از دریای آن دست پیدا نکرده است در طریقت کونگ فوتوآ قدرت تن و فکر به ریشه علمی و عملی به کار گرفته شده است که به زودی به درک این دنیای تن دست خواهیم یافت.

  درزمانه مابشرغربگرا به جوی آبی آلوده می ماند ولی باید برای مرگ زمانه وتضادهای بی اساس که قوت حقایق را ربوده چون اقیانوس باشد تا جویهای آلوده وکثیفی که وارد ان میشود او را نیالاید . . . در معابد کونگ فوتوآ راهبر میکوشد تا اندیشه را با بیان روح در شاگرد روان کند وانسان را پایان ناپذیر .آزاد وسامان دهنده جلوه دهد. جستجوی مادر کونگ فوتوآ راهنمایی انسانهاست، نشان دادن عدالت است شنا ساندن گناه و دروغ به بشر هیجان زده است وبالا خره کونگ فو فریاد عقل است ،عقل است که عبور مرز دانایی ها و توانایی ها ست در معابد کونگ فو به نهال انسانی توجه فراوان میشود وچه باغبانی دقیق میگردد زیرا راهبر کودکان امروز آینده سازان فردا میداند وهر چه کوشش است بر آنان دریغ ندارد در معابد و دانشکده های تن و روان نونهالان به حقایق فردا پی برده آشنا می شوند تا وظایف و سهم سازنده خویش را در آستانه فعالیت اجتماعی بدانند .

 12. توا هنر رزم واقعی ویک علم است.که هر کس نمیتواند به درون آنراه پیدا کندو اگر هنر توا ساده شده متاسفانه از بابت جیبهای گشاد اساتید است.اینکه آقایان به آن توا میگویند فقط خا لی بندی است.فقط کسی میتواند ادعا کند که بداند جرا میگویند توا ورزش تن وروان است که روان آن فراموش شده (به کتاب ذن )نوشته استاد جودکی مراجعه شود .آیا بین گونگفو توا کنونی بااین سبکهای نو ظهور آبگوشتی فرقی هست…..؟
  اگر علم در سینه کافر باشد مسلمانان باید یاد بگیرند…آیا اساتید سبکهای وارداتی نو ظهور مسلمان هستند یانه…..؟
  پس کسی که علم رزمی توا را شناخته باشد به فکر این چیزها نیست به جز افراد احمق ……
  آیا انهایی که ادعای در گنگفو توا دارند چکارکردند برای این سبک ایرانی..
  این بد است که ما یک سبک غنی وپر از شادی ونشاط داش
  ته باشیم…
  آیا کسی هست که ادعا کند من صدا وتصویر استاد میرزایی را دلرم که گفته من امام زمانم …؟
  اگر هم گفته خودش باید جواب پس بدهد؟ پس خدا چرا به ما عقل داده است؟
  همان طور که ما علوم خاجی ها را وآمریکاییها را یاد گرفتیم در کتابهایمان این هم یکی از آن کتابها……………
  یک سفارش بهتوا کاران عزیز گونگفو توا سنتی ایرانی یعنی هنر تن وروان………….
  .یاعلی.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>