میاندوره

دقیقا همان شبی که سورملینا مرا در خواب دیده بود که می‌گویم: «خیالت راحت باشه، من اومدم مرخصی دارم میرم پیش خانمم» (نگاه کنید به این کامنت) من و ۴۴ نفر دیگر از بر و بچه‌های پادگان سوار یک اتوبوس قراضه راهی تهران بودیم و حدود ۳ و نیم صبح بود که رسیدم خانه.

پنج روز مرخصی میاندوره داریم تا همین دوشنبه، و صبح سه‌شنبه ساعت شش باید خودمان را معرفی کنیم به پادگان.

از آنجا که من خیلی وبلاگ نویس متعهدی هستم، تمام این مدت یک دفترچه یادداشت توی جیب اورکتم بود و هر چیز جالبی که می‌دیدم چشم‌هایم برق میزد که «ها! این به درد وبلاگ میخوره!» و کلی هم با خودم تجزیه تحلیل می‌کردم که چه کسانی از این نوشته‌ی بخصوص خوششان خواهد آمد و واکنش‌ها چه خواهد بود و چه و چه! چهارشنبه‌ی پیش که پشت در دژبانی منتظر همان اتوبوس قراضه بودیم، نشستم و یادداشت‌هایم را مرور کردم و عنوان پست‌ها و ترتیب‌شان را هم انتخاب کردم و … خلاصه در طول نیمه‌ی دوم آموزشی، منتظر پست‌های schedule شده‌ی نیمه‌ی اول باشید :D

توی کامنت‌های پست قبلی (داللی!فینگیل بانو ابراز نگرانی کرده بود که « ببین من موندم وقتی برگشتی چجوری میخوای این گوگل ریدرتو خالی کنی!!!!!». واقعا نگرانی بجا و واقع‌بینانه‌ای بود! فکر کنید من در طول این ۳۰ روز فقط از دو اتفاق خبردار شده‌ام، یکی رئیس جمهور شدن اوباما و دیگری استیضاح کردان! پس می‌توانید تصور کنید که الان با چه حرص و ولعی مشغول جهاد با شمارنده‌ی ۱۰۰۰+ گوگل ریدر هستم. فعلا فولدرهای چند نفر از دوستان را پاکسازی کرده‌ام (از جمله خود فینگیل بانو) و می‌خواهم بروم سراغ جنابi-vahid که با ۱۹ فقره پست و ۴۰۰ عدد share خودش بخش عمده‌ای از این جهاد مقدس است!

10 دیدگاه برای «میاندوره»

 1. چقد جالب شما با همسر من همدوره ای اونم دوشنبه ظهر راه افتاد با ۵تا از دوستاش که سه شنبه ساعت ۶ پادگان خاتمی (هتل خاتمی)باشن .علی آقا ولی من اگه به جای خانمت بودم خفت میکردم که این چند روزی ام که اومدی همش پای کامپیوتر بودی.

 2. سلام
  گذروندن نیمی از دوران آموزشی خدمت مقدس سربازی رو تبریک میگم ;)
  منتظر یه عکس از علی گنجه‌ای کچل با لباس نظامی هستم.
  راستی یه زنگ به مهرزاد بزن اگه میخوای دکتر جهانگیر برای امریه کاری بکنه
  امیدوارم هر چه زودتر تموم شه

 3. سلام. خوشحالم که در مرخصی به سر می برید. واقعا برای خودم هم خیلی جالبه. نمی دونم چی بگم !
  حالا نکنه همه این چند روز رو پای کامپیوتر باشید! همه اخبار توی اینترنت نیست. حتما خانمتون هم حرفهایی داره برای زدن ! خوش بگذره .

 4. موفق باشی علی خان گنجه‌ای… آفرین که مال منو زود خوندی :D
  گل باقالی هم فقط پنج روز میان دوره اومد ولی انقدر این پنج روز بهمون خوش گذشت که خدا میدونه…
  راستی به خاطر حفظ اطلاعاتی که مهران میگه عکساتو شطرنجی کردی؟؟؟؟؟ :D

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>